OFERTA SOS AWARYJNE OTWIERANIE SAMOCHODÓW

Awaryjne Otwieranie Samochodów  Gorzów Wlkp.

Otwieramy Awaryjnie Wszystkie Auta Bezinwazyjnie!

Od wielu lat świadczymy na terenie Gorzowa Wielkopolskiego usługę Awaryjnego Otwierania Samochodów!
Otwieramy wszystkie zamki samochodowe bez względu na typ, model czy rok produkcji auta.
Awaryjnie Otwieramy Samochody 24 h 7 dni w tygodniu również w święta.
Jeżeli zatrzasneli Państwo Auto to radzimy nie czekać tylko dzwonić po nas unikną Państwo nie potrzebnego stresu oraz dodatkowych kosztów !

URZĄDZENIA KTÓRE POSIADAMY DO PROGRAMOWANIA ORAZ KODOWANIA KLUCZY SAMOCHODOWYCH

Awaryjne Otwieranie Samochodów Gorzów Wlkp.

Serwis SOS Awaryjne Otwieranie Samochodów

Niestety dostanie się do własnego auta nie zawsze jest tak oczywiste, jakby mogło się wydawać. Nieprzyjemne sytuacje, w których będziesz musiał „włamać się” do swojego samochodu, mogą zdarzyć się nawet najbardziej zapobiegliwym kierowcom. W takich sytuacjach z pomocą przychodzimy my.
Od lat na terenie Gorzowa Wlkp. i okolic zajmujemy się awaryjnym otwieraniem samochodów, do których właściciele stracili dostęp w wyniku różnych sytuacji losowych. Działamy szybko i skutecznie, a do tego 24h/dobę, byś w jak najkrótszym czasie mógł zasiąść za kierownicą nie zastanawiając się przy tym, gdzie będziesz mógł tanio wymienić zamek.

Brak kluczyków

Jeśli zdarzyło Ci się zgubić, połamać lub zwyczajnie zatrzasnąć kluczyki wewnątrz pojazdu, nie podejmuj działań na własną rękę. Zadzwoń do nas! Wielokrotnie pomogliśmy kierowcom w Twojej sytuacji. Posiadamy odpowiedni sprzęt i przede wszystkim doświadczenie, które pozwalają nam przeprowadzić awaryjne otwieranie samochodu bez szkody dla mechanizmu, klamki bądź szyby. Bez problemu odblokowujemy zamki we wszystkich modelach aut osobowych spotykanych na polskich drogach. Także tych, które zostały wyposażone w podwójnie ryglowane drzwi.

Zamarznięty zamek

Zostawiając zimą auto na parkingu naziemnym może spotkać Cię rano niemiła niespodzianka. Nawet jeśli wyposażone jest w zamek centralny. W przypadku takich pojazdów nie zamarza bowiem wkładka, lecz siłowniki odpowiedzialne za odblokowywanie drzwi. Gdy mróz zablokował Ci dostęp do auta, nie ryzykuj stosując domowe sposoby typu „woreczek z ciepłą wodą”, czy tanie odmrażacze z hipermarketu. Zadzwoń po nas. Dzięki naszej usłudze awaryjnego otwierania samochodu szybko zapomnisz o nieprzyjemnym poranku i z pewnością nie spóźnisz się do pracy, czy na ważne spotkanie.

Rozładowany akumulator

Właściciele aut z zamkiem centralnym nie muszą wcale zgubić, czy zatrzasnąć kluczyków bądź pilota. Wystarczy, że zepsuł Ci się akumulator lub zapomnisz zgasić świateł. Nasza oferta obejmuje także awaryjne otwieranie samochodów, w których drzwi zostały zablokowane przez niesprawny lub rozładowany akumulator. Nie wahaj się. Zadzwoń do nas, jeśli nie możesz dostać się do własnego auta. Bez względu na powód i porę dnia! !

OFERTA SOS DORABIANIE KLUCZY SAMOCHODOWYCH

Uruchamianie Samochodów Gorzów Wlkp.

Wykonujemy usługi związane z kompleksowym dorabianiem kluczyków samochodowych z immobiliserem oraz kodowaniem kluczy i pilotów.

Oferta obejmuje:
dorabianie i programowanie kluczyków z transponderem (immobilizerem),
dorabianie oryginalnych kluczyków wraz z pilotami centralnego zamka/alarmu,
programowanie pilotów centralnego zamka/alarmu,
odczyt kodów PIN, PIN CODE, SECURITY CODE,
dorabianie kluczy na podstawie zamka,
dorabianie kluczy na podstawie kodu
dorabianie i programowanie kluczyków nawet w przypadku utraty ostatniego posiadanego kluczyka,
naprawa pilotów centralnego zamka/alarmu.

Dorabianie / Uruchamianie

Specjalizujemy się w Uruchamianiu Samochodów czyli Dorabianiu Kluczyka bez Kluczyka. Jeżeli zgubiłeś swój ostatni kluczyk do auta jesteśmy w stanie dorobić klucz który będzie wyglądał jak Oryginalny !

Kodowanie / Programowanie

Dolorem adipiscing definiebas ut nec. Dolore consectetuer eu vim, elit molestie ei has, petentium imperdiet in pri. Mel virtute efficiantur ne, zril omnes sed no, sit eu duis semper.

Awaryjne Otwieranie

Dolorem adipiscing definiebas ut nec. Dolore consectetuer eu vim, elit molestie ei has, petentium imperdiet in pri. Mel virtute efficiantur ne, zril omnes sed no, sit eu duis semper.

Serwis SOS Dorabiania Kluczy Samochodowych

Nasza firma, której siedziba mieści się w Gorzowie Wielkopolskim w swojej bogatej ofercie posiada liczne usługi, które pomogły już osobom z wielu zakątków naszego kraju. Wieloletnie doświadczenie, doskonałe przeszkolenie oraz profesjonalny, nowoczesny sprzęt to gwarancja zadowolenia naszych klientów. Jedną z usług, które oferujemy jest komputerowe dorabianie kluczy samochodowych.
W większości samochodów produkowanych do około 1995 roku głównym zabezpieczeniem był zamek w drzwiach samochodu oraz stacyjka. Rozwój technologii przyniósł jednak zmiany, a efektem tego było wprowadzenie kolejnego zabezpieczenia jakim jest immobilizer. System ten działa na prostej zasadzie - W każdym kluczyku znajduje się transponder, element, który wysyła sygnał do modułu immobilizera zainstalowanego w samochodzie. Jeśli sygnał jest zgodny, to moduł odblokowuje wtrysk paliwa i auto można uruchomić. Dla zwykłego użytkownika, dorobienie kluczyka staje się kłopotliwe, jednak nasza firma poradzi sobie z łatwością.
Jeśli dopiero co kupiłeś auto, a od sprzedawcy dostałeś tylko jeden klucz, bądź pozostał Ci tylko jeden egzemplarz kluczyka, warto się zabezpieczyć i dorobić kolejny. U nas zrobisz to szybko i w atrakcyjnej cenie. Posiadamy obudowy i piloty do większości samochodów znanych marek i modeli, dlatego czas oczekiwania na wykonanie usługi skraca się do absolutnego minimum. By dorobić klucz z immobilizerem, samochód na miejscu wykonania usługi (Gorzów Wielkopolski) jest niezbędny.
Posiadamy profesjonalny sprzęt, dzięki czemu dorabiamy klucze zarówno nacinane, jak i grawerowane. Dorabiamy kluczyki większości marek, nawet tych bardziej skomplikowanych jak Mercedes-Benz. Ambitny zespół specjalistów stara się sprostać każdemu wyzwaniu. Cena docięcia klucza samochodowego jest zależna od wielu czynników, jednak zapewniamy, że nie obciąży zbyt mocno Twojego budżetu. Dorabianiem kluczy samochodowych w Gorzowie Wielkopolskim i okolicach zajmujemy się od wielu lat, dlatego masz pewność profesjonalnej obsługi wśród doświadczonej załogi.