OFERTA SOS DORABIANIE KLUCZY SAMOCHODOWYCH

Uruchamianie Samochodów Gorzów Wlkp.

Zajmujemy się dorabianiem (docinanie i frezowanie) grotów do kluczy samochodowych oraz motocyklowych.

Wszelkie prace wykonujemy na najwyższej klasy maszynach komputerowych dzięki czemu gotowy kluczyk jest docięty z niebywałą precyzją - można powiedzieć, że jest jak nowy (oryginalny).

Oferta obejmuje:
mechaniczne do wszystkich samochodów,
z immobiliserem i pilotem zdalnego sterowania,
programowanie pilotów centralnego zamka/alarmu,
do blokad, bagażników, haków, relingów itp.
karty do do samochodów Renault.
Dorabiamy klucze na podstawie kluczy oryginalnych, zamków, kodów klucza , układów elektronicznych pojazdu itp.
Mamy duży magazyn kluczy oryginalnych oraz zamienników renomowanych producentów.

Maszyny Którymi Docinamy Klucze Samochodowe

Uruchamianie Samochodów Gorzów Wlkp.

Uruchamianie Samochodów Gorzów Wlkp.

Uruchamianie Samochodów Gorzów Wlkp.

Dorabianie Kluczy Samochodowych Gorzów Wlkp.

Serwis SOS Dorabiania Kluczy Samochodowych

Nasza firma, której siedziba mieści się w Gorzowie Wielkopolskim w swojej bogatej ofercie posiada liczne usługi, które pomogły już osobom z wielu zakątków naszego kraju. Wieloletnie doświadczenie, doskonałe przeszkolenie oraz profesjonalny, nowoczesny sprzęt to gwarancja zadowolenia naszych klientów.
Jedną z usług, które oferujemy jest komputerowe dorabianie kluczy samochodowych.
W większości samochodów produkowanych do około 1995 roku głównym zabezpieczeniem był zamek w drzwiach samochodu oraz stacyjka.
Rozwój technologii przyniósł jednak zmiany, a efektem tego było wprowadzenie kolejnego zabezpieczenia jakim jest immobilizer. System ten działa na prostej zasadzie - W każdym kluczyku znajduje się transponder, element, który wysyła sygnał do modułu immobilizera zainstalowanego w samochodzie. Jeśli sygnał jest zgodny, to moduł odblokowuje wtrysk paliwa i auto można uruchomić. Dla zwykłego użytkownika, dorobienie kluczyka staje się kłopotliwe, jednak nasza firma poradzi sobie z łatwością.
Jeśli dopiero co kupiłeś auto, a od sprzedawcy dostałeś tylko jeden klucz, bądź pozostał Ci tylko jeden egzemplarz kluczyka, warto się zabezpieczyć i dorobić kolejny. U nas zrobisz to szybko i w atrakcyjnej cenie. Posiadamy obudowy i piloty do większości samochodów znanych marek i modeli, dlatego czas oczekiwania na wykonanie usługi skraca się do absolutnego minimum. By dorobić klucz z immobilizerem, samochód na miejscu wykonania usługi (Gorzów Wielkopolski) jest niezbędny.
Posiadamy profesjonalny sprzęt, dzięki czemu dorabiamy klucze zarówno nacinane, jak i grawerowane. Dorabiamy kluczyki większości marek, nawet tych bardziej skomplikowanych jak Mercedes-Benz.
Ambitny zespół specjalistów stara się sprostać każdemu wyzwaniu. Cena docięcia klucza samochodowego jest zależna od wielu czynników, jednak zapewniamy, że nie obciąży zbyt mocno Twojego budżetu.
Dorabianiem kluczy samochodowych w Gorzowie Wielkopolskim i okolicach zajmujemy się od wielu lat, dlatego masz pewność profesjonalnej obsługi wśród doświadczonej załogi.