OFERTA SOS DORABIANIE KLUCZY SAMOCHODOWYCH

Uruchamianie Samochodów Gorzów Wlkp.

Wykonujemy usługi związane z kompleksowym dorabianiem kluczyków samochodowych z immobiliserem oraz kodowaniem kluczy i pilotów.

Oferta obejmuje:
dorabianie i programowanie kluczyków z transponderem (immobilizerem),
dorabianie oryginalnych kluczyków wraz z pilotami centralnego zamka/alarmu,
programowanie pilotów centralnego zamka/alarmu,
odczyt kodów PIN, PIN CODE, SECURITY CODE,
dorabianie kluczy na podstawie zamka,
dorabianie kluczy na podstawie kodu
dorabianie i programowanie kluczyków nawet w przypadku utraty ostatniego posiadanego kluczyka,
naprawa pilotów centralnego zamka/alarmu.

Dorabianie / Uruchamianie

Specjalizujemy się w Uruchamianiu Samochodów czyli Dorabianiu Kluczyka bez Kluczyka. Jeżeli zgubiłeś swój ostatni kluczyk do auta jesteśmy w stanie dorobić klucz który będzie wyglądał jak Oryginalny !

Kodowanie / Programowanie

Dolorem adipiscing definiebas ut nec. Dolore consectetuer eu vim, elit molestie ei has, petentium imperdiet in pri. Mel virtute efficiantur ne, zril omnes sed no, sit eu duis semper.

Awaryjne Otwieranie

Dolorem adipiscing definiebas ut nec. Dolore consectetuer eu vim, elit molestie ei has, petentium imperdiet in pri. Mel virtute efficiantur ne, zril omnes sed no, sit eu duis semper.

Serwis SOS Dorabiania Kluczy Samochodowych

Nasza firma, której siedziba mieści się w Gorzowie Wielkopolskim w swojej bogatej ofercie posiada liczne usługi, które pomogły już osobom z wielu zakątków naszego kraju. Wieloletnie doświadczenie, doskonałe przeszkolenie oraz profesjonalny, nowoczesny sprzęt to gwarancja zadowolenia naszych klientów. Jedną z usług, które oferujemy jest komputerowe dorabianie kluczy samochodowych.
W większości samochodów produkowanych do około 1995 roku głównym zabezpieczeniem był zamek w drzwiach samochodu oraz stacyjka. Rozwój technologii przyniósł jednak zmiany, a efektem tego było wprowadzenie kolejnego zabezpieczenia jakim jest immobilizer. System ten działa na prostej zasadzie - W każdym kluczyku znajduje się transponder, element, który wysyła sygnał do modułu immobilizera zainstalowanego w samochodzie. Jeśli sygnał jest zgodny, to moduł odblokowuje wtrysk paliwa i auto można uruchomić. Dla zwykłego użytkownika, dorobienie kluczyka staje się kłopotliwe, jednak nasza firma poradzi sobie z łatwością.
Jeśli dopiero co kupiłeś auto, a od sprzedawcy dostałeś tylko jeden klucz, bądź pozostał Ci tylko jeden egzemplarz kluczyka, warto się zabezpieczyć i dorobić kolejny. U nas zrobisz to szybko i w atrakcyjnej cenie. Posiadamy obudowy i piloty do większości samochodów znanych marek i modeli, dlatego czas oczekiwania na wykonanie usługi skraca się do absolutnego minimum. By dorobić klucz z immobilizerem, samochód na miejscu wykonania usługi (Gorzów Wielkopolski) jest niezbędny.
Posiadamy profesjonalny sprzęt, dzięki czemu dorabiamy klucze zarówno nacinane, jak i grawerowane. Dorabiamy kluczyki większości marek, nawet tych bardziej skomplikowanych jak Mercedes-Benz. Ambitny zespół specjalistów stara się sprostać każdemu wyzwaniu. Cena docięcia klucza samochodowego jest zależna od wielu czynników, jednak zapewniamy, że nie obciąży zbyt mocno Twojego budżetu. Dorabianiem kluczy samochodowych w Gorzowie Wielkopolskim i okolicach zajmujemy się od wielu lat, dlatego masz pewność profesjonalnej obsługi wśród doświadczonej załogi.