OFERTA SOS PROGRAMOWANIA TRANSPONDERÓW

Uruchamianie Samochodów Gorzów Wlkp.

Programujemy wszystkie transpondery węglowe i szklane!

Większość kluczyków samochodowych posiada transponder, współpracujący z immobilizerem, dzięki czemu dany pojazd możemy odpalić jedynie za pomocą określonego (odpowiednio zakodowanego) klucza.
Dorobienie (docięcie) grota pozwoli tylko na otwarcie samochodu, ale aby go odpalić, w kluczyku musi zostać umieszczony i odpowiednio zakodowany transponder.
Dzięki zastosowaniu specjalistycznego sprzętu jesteśmy w stanie zakodować transponder w kluczyku do większości pojazdów.
Możemy również zaprogramować pilot centralnego zamka dzięki czemu Twój kluczyk z pilotem stanie się jeszcze bardzej funkcjonalny. Przeprowadzimy również synchronizację w przypadku rozkodowania się pilota.
Jesteśmy również w stanie odczytać kod autoryzacyjny (Security Code), który niezbędny jest do zakodowania nowego (dorabianego) klucza w niektórych rodzajach pojazdów.

URZĄDZENIA KTÓRE POSIADAMY DO PROGRAMOWANIA ORAZ KODOWANIA KLUCZY SAMOCHODOWYCH

Programowanie Kluczy Samochodowych Gorzów Wlkp.

Programowanie Kluczy Samochodowych Gorzów Wlkp

Programowanie Kluczy Samochodowych Gorzów Wlkp

Awaryjne Otwieranie Samochodów Gorzów Wlkp.

Serwis SOS Programowanie Transponderów

Nasza firma od lat zajmuje się kodowaniem kluczy samochodowych większości marek i modeli.
Serwis mieszczący się w Gorzowie Wielkopolskim oferuje szeroką gamę usług związanych z kluczykami samochodowymi. Kodowanie kluczy samochodowych to zajęcie wymagające precyzji, wiedzy, ale także dostępu do najnowocześniejszych technologii, dlatego ważnym jest, by powierzyć to zadanie specjalistom w tej dziedzinie. Nasza firma posiada świetnie wyszkoloną kadrę, nowoczesne maszyny oraz wieloletnie doświadczenie. Posiadamy stacjonarne biuro w renomowanym biurowcu, mieszczącym się w Gorzowie Wielkopolskim, oraz posiadamy flotę pojazdów, dlatego charakteryzuje nas mobilność w sytuacjach awaryjnych. Nieustannie pogłębiamy wiedzę w tym temacie, tak by sprostać nawet najbardziej wymagającym klientom.
Kodowanie kluczy samochodowych to dość skomplikowany i złożony proces. Każde auto produkowane po 1995 roku wyposażone jest w zabezpieczenie przed kradzieżą, zwane immobilizerem. Wyjaśniając w dużym skrócie – Każdy kluczyk czy pilot wyposażony jest w transponder, który komunikuje się z modułem immobilizera umieszczonym w samochodzie. Jeśli oba elementy nie są poprawnie zakodowane, to moduł odcina wtrysk paliwa i nie jest możliwe uruchomienie silnika. Dla osoby niezwiązanej z branżą brzmi skomplikowanie, jednak dla naszych fachowców jest to chleb powszedni. Dorobienie zapasowego klucza, naprawa uszkodzonego kluczyka czy pilota, bądź wykonanie nowego kompletu kluczyków po zagubieniu w każdym przypadku wiąże się z kodowaniem. Dlatego jeśli masz wcześniej wymieniony problem to zadzwoń i umów się na wizytę. Cena i czas wykonania usługi uzależniona jest od wielu czynników, jednak w naszym biurze w Gorzowie Wielkopolskim udostępniamy Wi-Fi i gwarantujemy oczekiwanie w miłej atmosferze.
Z dorobieniem kluczyka samochodowego. wiąże się docięcie grotu oraz wyżej wymienione kodowanie. Kompleksowo wykonujemy daną usługę, zarówno na grotach grawerowanych jak i nacinanych. Kodujemy również karty Renault, piloty Smart i Keyless. Nasze urządzenia zakodują większość znanych modeli i marek samochodów.
Zadzwoń już dziś!