OFERTA SOS URUCHAMIANIE AUT

Uruchamianie Samochodów Gorzów Wlkp.

Specjalizujemy się w Uruchamianiu Samochodów czyli jeżeli zgubisz wszystkie Kluczyki do swojego Auta my dorobimy tobie Klucze bez Kluczy!

Wykonujemy usługi, które pomagają właścicielom samochodów dostać się do pojazdu, gdy zgubione zostały klucze. W naszej ofercie znajdą Państwo bowiem propozycję na dorabianie kluczy według numeru kodu z karty lub zamka. Jest to możliwe jeśli pojazd posiada wkładkę wyposażoną w klucz z numerem kodu, wówczas kod jest zamieszczony na zamku lub dołączonej karcie. My dysponujemy sprzętem, który umożliwia wykonanie kopii – identycznej lub bardzo zbliżonej do oryginału.
Oferujemy sprawne dorabianie kluczy według numeru kodu z karty lub z zamka. Zależy nam na zagwarantowaniu w jak najkrótszym czasie komfortowego dostępu do pojazdu naszym Klientom. Jednocześnie w sytuacji szczególnej – na życzenie Klienta – możemy wykonać awaryjne otwieranie auta .

Maszyny Którymi Docinamy Klucze Samochodowe

Uruchamianie Samochodów Gorzów Wlkp.

Uruchamianie Samochodów Gorzów Wlkp.

Uruchamianie Samochodów Gorzów Wlkp.

Uruchamianie Samochodów Gorzów Wlkp.

Serwis SOS Dorabiania Kluczy Samochodowych

W branży kluczy samochodowych działamy wiele lat. Zarówno na terenie Gorzowa Wielkopolskiego, jak i innych regionów. Charakteryzuje nas doświadczenie, świetne wyszkolenie potwierdzone certyfikatami i licencjami, oraz najbardziej nowoczesne urządzenia i maszyny, dzięki którym jesteśmy w stanie zadowolić nawet najbardziej wymagających klientów. Dorabiamy klucze samochodowe , awaryjnie otwieramy samochody, naprawiamy zamki i stacyjki oraz prowadzimy sprzedaż obudów i pilotów samochodowych. Stawiamy sobie za cel profesjonalną i jak najbardziej kompleksową obsługę klienta.
Kodowaniem kluczy samochodowych zajmujemy się od wielu lat, dlatego żadna marka i model nie mają przed nami tajemnic. Kodujemy klucze samochodowe z immobilizerem, karty typu Renault oraz piloty Smart Key oraz Keyless. Kodowanie kluczy samochodowych jest skomplikowanym procesem. Każde auto produkowane od 1995 roku ma zabezpieczenie przed kradzieżą, zwane immobilizerem. Jego kodowanie wymaga specjalistycznych urządzeń i wiedzy. Jeśli kupiłeś nowe auto i chcesz dorobić zapasowy klucz, bądź zgubiłeś klucze, to proces ten jest niezbędny by uruchomić auto. Usługę wykonujemy na miejscu w Gorzowie Wielkopolskim, bądź po wcześniejszym uzgodnieniu możemy dojechać na miejsce. Cena jak i czas wykonania usługi jest uzależniony od wielu czynników, jednak w wielu przypadkach zajmuje to od jednej do dwóch godzin.
Szeroka gama usług, które wykonujemy obejmuje również sprzedaż obudów i pilotów samochodowych. Posiadany na miejscu asortyment znacznie skraca czas oczekiwania na wykonanie usługi i jednocześnie pozwala na atrakcyjne ceny. Dorabiamy również proste klucze samochodowe do starszych typów samochodów. Posiadamy maszyny niezbędne do docięcia kluczy zarówno grawerowanych, jak i nacinanych.
Przed wykonaniem usługi wykonujemy fachową diagnozę problemu, tak by zminimalizować koszty i czas oczekiwania. W naszej ofercie znajduje się również kodowanie kluczy do motocykli, które dopełnia kompleksowość wykonywanych przez nas usług. Nie czekaj, zadzwoń i umów się już dziś. Serdecznie zapraszamy do kontaktu.